tren

Yeşil Lojistik

Yeşil Kamyon

Doğa Dostu Yeşil Lojistik

Bayraktar, sosyal sorumlulukları çerçevesinde doğayı seviyor ve ona değer veriyor. Daha güzel yaşanılabilir bir Dünya için üzerine düşen görevi yerine getirmeye devam ediyor.

Bayraktar, malın taşınması aşamasında gerçekleşen süreçte yapılan iyileştirmeler ve çevre dostu uygulamalar ile doğaya zarar vermiyor. Aynı zaman da doğa dostu uygulamaları ile kendisine misyon edindiği değerlerin içine “Yeşil Lojistik” ibaresini de katıyor.

Bayraktar, kendisine edindiği “Yeşili Taşıyoruz” ilkesi ile gittiği her yere yeşili götürmeye gayret ediyor ve doğayı koruma için çaba sarf ediyor.

Yeşil Lojistik Bayraktar nakliyat

Bayraktar, tecrübeli ekibi ile malı bir yerden diğer yere en kısa yol ve zaman da taşıyarak doğaya verilen zararı minimuma indirmeyi hatta tamamen doğaya zararsız bir taşıma gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Araçların en kısa yol ve sürelerde taşımayı gerçekleştirmeleri hem ekonomik hem de sosyal ve çevreci açıdan faydalıdır.

Bayraktar, lojistik teknolojisinde teknolojiyi takip etmektedir. Teknolojinin getirdiği bazı çevresel olumsuz etkilerin farkında olup, doğayı korumak adına çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır.

Bayraktar, doğayı seviyor ve ona değer veriyor. Daha yeşil bir dünya için çaba sarf ediyor.

J7717E